ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی پیشروچوب استفاده شما از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط و مقررات درج شده ذیل تلقی می‌گردد. لطفاً شرایط و مقررات را به دقت مطالعه فرمایید.

 

۱-تعاریف

واژه‌هایی که در متن قوانین استفاده خواهد شد در این بخش تعریف می‌شوند.

فروشگاه: فروشگاه اینترنتی پیشروچوب.

سایت: وب سایت فروشگاه اینترنتی پیشروچوب به آدرس www.pishrochoob.com .

مشتری: کاربر یا عضوی که از سایت خرید می نماید.

 

۲-ثبت سفارش

خرید و ثبت سفارش فقط از طریق سایت امکان پذیر می‌باشد. کاربر باید ضمن دقت در انتخاب محصولات، نسبت به وارد کردن مشخصات صحیح خود اقدام نماید.

ثبت هرگونه سفارش به منزله آگاهی و قبول شرایط مندرج در سایت است.

 

۳-روش های پرداخت

مشتریان ساکن در استان های تهران و البرز می‌توانند وجه سفارش خود را به صورت آنلاین، کارت به کارت یا در محل پرداخت نمایند. البته برای پرداخت در محل به منظور صحت سفارش می‌بایست حداقل ده درصد سفارش بصورت آنلاین پرداخت گردد. مشتریان ساکن سایر استان ها لازم است سفارش خود را به صورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت نمایند.

 

۴- زمان تحویل

زمان ارسال هر محصول در صفحه مربوط به آن محصول ذکر گردیده است. بازه زمانی تحویل دقیق توسط کارشناسان فروش به اطلاع مشتری خواهد رسید. مشتریان محترم لازم است در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند در غیر اینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری می‌باشد.

 

۵-روش های ارسال

سفارش‌ها در استان‌های تهران و البرز از طریق ناوگان پیشروچوب می‌باشد. در سایر استان‌ها سفارش از طریق باربری ارسال می‌گردد.

 

۶-لغو سفارش

مشتریان محترم در صورت انصراف از خرید خود حداکثر تا ۲۴ ساعت از خرید خود می‌توانند از طریق تماس با فروشگاه انصراف خود را اعلام نموده و مبلغ پرداختی خود را دریافت نمایند.

 

۷-شرایط گارانتی

گارانتی هر یک از محصولات در صفحه مربوط به آن محصول ذکر گردیده است در ضمن گارانتی شامل خسارات ناشی از بلایای طبیعی، آتش سوزی و عدم استفاده صحیح از محصول نمی‌باشد.

 

۸-شرایط خدمات پس از فروش

مدت زمان خدمات پس از فروش در صفحه مربوط به هر محصول ذکر گردیده است. با توجه به نوع محصولات ارائه شده در فروشگاه و اینکه مواد مصرفی برای تولید محصول در طول زمان دچار تغییر می‌گردد برای مثال پارچه یا روکش برای مصنوعات چوبی در صورت موجود نبودن در بازار خدمات پس از فروش با مورد مشابه انجام می‌شود.

 

۹-حق مالکیت معنوی

کلیه محتوای سایت صرفاً متعلق به پیشروچوب بوده و هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی و تجاری بدون مجوز کتبی از فروشگاه غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

۱۰-محتوای سایت

فروشگاه حداکثر تلاش خود را برای درج اطلاعات صحیح شامل قیمت مشخصات محصولات، عکس محصول و … به کار می‌گیرد با این وجود صحت تمامی مطالب و بدون نقص بودن آن را تضمین نمی‌نماید.

فروشگاه خود را مجاز می‌داند در هر زمان نسبت به تغییر محتوا و اطلاعات سایت اقدام نماید.